Moudří vynikají, protože vidí sami sebe jako součást celku. Září, protože nechtejí oslnit. Dosahují skvělých věcí, protože nevyhledávají uznání. Jejich moudrost je obsažena v tom, jací jsou, ne v jejich názorech. Odmítají se přít, proto se nikdo nepře s nimi.

ČESKÁ TANEČNICE VYHRÁLA AMERICA'S BEST DANCE CREW 6!

12. června 2011 v 10:33 |  taneční styly
Šestý ročník prestižní televizní taneční soutěže America's Best Dance Crew zná svou vítěznou skupinu! Stala se jí I.aM.mE!
HUSTÝ!: Česká tanečnice vyhrála America's Best Dance Crew 6! - foto
Devatenáctiletá česká tanečnice Jája dosnila svůj sen v nejprestižnější televizní soutěži tanečních skupin až do konce! I.aM.mE crew, jejíž je devatenáctiletá češka součástí, porazila ve velkolepém finále mladší tanečníky z ICONic Boyz a stala se šestou vítěznou skupinou v historii této úspěšné soutěže, kterou vysílá televizní stanice MTV.

O velké podpoře, které se už nyní těší všichni členové I.aM.mE i poražených ICONic Boyz, svědčí i fakt, že do finále přišlo neuvěřitelných 50 milionů internetových hlasů! Hlasovat mohl každý, klidně i z České republiky, na internetových stránkách MTV.com. I čeští fanoušci tak pomohli splnit Jáje a vůbec celé I.aM.mE crew velký sen!To, jak moc tohoto vítězství členové skupiny I.aM.mE využijí, je teď už jen na nich samotných. My přejeme Jáje a spol. mnoho štěstí a dalších úspěchů :)

Členové vítězné I.aM.mE crew jsou:
Phillip "Pacman" Chbeeb
Olivia "Chachi" Gonzales
Jana "Jája" Vaňková
Brandon "747" Harrel
Di "Moon" Zhang
Emilio "E-Wrex" Dosal
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 s-andre s-andre | Web | 11. července 2011 v 6:25 | Reagovat

Máš nádherný blog, škoda že v něm nejsou i tvé fotografie, rozšířit to co tě baví André

2 ladanovotny ladanovotny | 17. července 2011 v 20:36 | Reagovat

nemuzu[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama